Rada Stowarzyszenia w Krakowie

ZG OSPS BHP serdecznie zaprasza na Radę Stowarzyszenia, która odbędzie się 2 grudnia  w Sali konferencyjnej TARAS hotelu GALAXY w Krakowie.

Rada Stowarzyszenia przygotowana została wspólnie z Oddziałem OSPS BHP w Krakowie i poświęcona będzie dyskusji nad propozycjami zmian do Statutu oraz Regulaminów OSPS BHP.

Hotel GALAXY w Krakowie, ul. Gęsia 22A

www.galaxyhotel.pl

Hotel położony nad brzegiem Wisły w krakowskiej dzielnicy Podgórze i oferuje swoim Gościom centrum spa. Zaledwie 10 minut spacerem dzieli hotel Galaxy od dzielnicy Kazimierz. Do Rynku Głównego można dojść z hotelu w 25 minut, a do Zamku na Wawelu - w 20 minut.

Ze względu na warunki zawarte z hotelem, bardzo prosimy o dokonanie rezerwacji noclegów i wpłaty należności za udział w Radzie w nieprzekraczalnym terminie do 10 listopada 2022 r.

Link do rejestracji